Volné pracovní místo  PROJEKTOVÝ MANAŽER (A9920)

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme personální agentura s dlouholetou tradicí a širokou sítí poboček v ČR i v Evropě. Nabízíme širokou nabídku pracovních pozic, spolehlivé personální poradenství a zprostředkování kmenových i agenturních zaměstnanců. V České republice působíme již od roku 1993 a naše pobočky naleznete v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Stříbře, Chomutově, Chebu, Liberci a Českých Velenicích.

Jako aktivní člen APPS garantujeme dodržování srovnatelných mzdových podmínek agenturních zaměstnanců a všech pracovně-právních předpisů. Naše filozofie je založena na zabezpečení profesionální pracovní atmosféry směrem k našim klientům i zaměstnancům. Dbáme na vysokou kvalitu poskytovaných služeb, o zaměstnance se staráme s maximální péčí a věříme, že individuální přístup má zásadní vliv na jejich spokojenost.

Popis pracovní nabídky

Máte zkušenosti s řízením projektů?
Máte znalosti z výrobního prostředí či personalistiky?
Máte výborné komunikativní dovednosti a vynikající organizační schopnosti?

Jsme personální agentura se srdcem a hledáme do týmu posilu na pozici Projektového Manažera.

Staňte se součástí týmu profesionálů a ukažte nám co ve Vás je!

Náplň práce:
  • Plánování a řízení projektů
  • Vedení týmu pracovníků
  • Komunikace se zákazníkem na denní bázi
  • Koordinace projektu ve vazbě na požadavky zákazníka
  • Reporting směrem k zákazníkovi
  • Spolupráce s dalšími odděleními při zpracování projektu
  • Zodpovědnost za dodržování časových harmonogramů

Požadujeme

  • minimálně SŠ vzdělání
  • praxi na manažerské pozici
  • znalost prostředí personální agentury (zkušenosti z výrobního prostředí)
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • pokročilá znalost MS EXCEL
  • řidičský průkaz sk. B - aktivního řidiče
  • strategické myšlení, výborné komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme

  • být součástí týmu lidí, kteří svou práci milují
  • jistotu stabilního zaměstnání v prosperující společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost rozvoje prostřednictvím kurzů k profesnímu i osobnostnímu rozvoji
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • jazykové vzdělávání s dotací 80%
  • prostor pro seberealizaci
  • různorodou a kreativní práci
  • teambuildingové akce

Máte zájem o nabídku PROJEKTOVÝ MANAŽER (A9920)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Lucie Persichová z HOFMANN WIZARD s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku PROJEKTOVÝ MANAŽER (A9920)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.